top

Desos Precast | Hayal Edin Yeter

  /  Web   /  Yapı 2009 Ankara Fuarı’nda Stand Ödülleri Sahiplerini Buldu | yapi.com.tr

Yapı 2009 Ankara Fuarı’nda Stand Ödülleri Sahiplerini Buldu | yapi.com.tr

22. Uluslararası Yapı 2009 Ankara Fuarı kapsamında, Yapı Fuarları’nda geleneksel olarak düzenlenen “Amacına En Uygun Düzenlenmiş Stand Ödülü” sahiplerini buldu. Birincilik ödülü Marek Deyl, Jan Sestak ve Jose Sariano‘nun tasarımıyya”Tekno Endüstri Yapı Ürünleri ve San. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.- Mayıs Yapı’ya verildi.

Prof. Dr. Nur Çağlar, Mimar Osman Demirbaş, Mimar Lale Özgenel ve Mimar Arzu Gönenç Sorguç‘tan oluşan Seçici Kuru standları, üç boyutlu bir tasarım nesnesi olarak düzenlenmelerine, bunların ürünle kurdukları bağlantıya, görsel malzemelerindeki estetik kriterlere, modülerlik ve yeniden kullanılabilirlik özelliklerine göre değerlendirdi.

Birincilik Ödülü, “Tasarımın ürünle kullanılmasındaki bağlantısı, üç boyutlu sunum nesnesi olma özelliği ve görsel malzeme kullanımındaki estetik değeri nedeniyle; tasarımını Marek Deyl, Jan Sestakve Jose Sariano ‘nun yaptığı standla “Tekno Endüstri Yapı Ürünleri ve San. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.- Mayıs Yapı“ya verildi.

İkincilik Ödülü, “Tasarım ve ürün bütünlüğü, modüler ve yeniden kullanılabilirliği nedeniyle; Edi Tasarım tarafından tasarlanan standla “Geser Yapı Kimyasalları San. ve Tic. A. Ş. – Parex“in oldu.

Üçüncülük Ödülü, “Ürün sunumundaki estetik yalınlık ve algısal çarpıcılık nedeniyle; Emek Işıkçı‘nın tasarladığı standla “Desos Dizayn Dekorasyon Mobilya İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti.- Precast“a verildi.

“Küçük ölçekli, ürünü ve uygulamasını başarı ile yansıtması nedeniyle; Bülent Uğur Dertsiz ‘in tasarladığı “Grofen İleri Yapı” standı, Mansiyon Ödülü‘nü aldı.

Write a Comment